O nás

Mou vizí a velkým snem je poskytnout náš prostor ostatním lektorům, kteří milují své poslání předávat radost z pohybu nebo třeba šikovným maminkám na mateřské, které umí zpívat nebo různě si hrát s dětmi a nemají na to vhodný prostor. Věřím, že Vás šikovných je spousty a můžete nám své dovednosti ukázat i na víkendovém workshopu. Pokud jsi nadaná/ý a toužíš to sdílet s ostaními bude mí ctí tě přivítat u mě v sále :) 

 

 

Poznejte náš tým

 

Lída Kumbárová


Již od teenegerovských let mě zajímaly jógové pozice, ale nebyla jsem dostatečně ohebná k tomu, abych se do nich dokázala dostat. 
První opravdové setkání s jógou bylo v Miami Beach, kdy jsme navštěvovali lekce bikram yogy. Skupinka nových přátel začala spontánně cvičit jógu na pláži už jsem se nedokázala odpoutat. Poté jsem začala pravidelně docházet na jógu v Brně, kde jsem později absolvovala vzdělávací program pro učitele jógy. Mezitím jsem navštěvovala růžné workshopy a vzdělávací kurzy u manželů Kneislových v Praze. 

Místo pro Tebe


Jsi lektor nějaké skupinové lekce nebo osobní trenér? V našem sále jsou volné hodiny pro tebe :) Rády budeme sdílet naše prostory s úžasnou bytostí, která také chce svoji radost z pohybu předávat ostatním. Těšíme se :) 

© 2020 KavárnaJóga - Právě teď je ta správná chvíle
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!